Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Yılmaz Erdoğan, Halit Ergenç, Hazal Kaya, Bade İşcil, Doğuş ve Takıntıları ile Hayranlarını Hayrete Düşürdü!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yılmaz Erdoğan, Halit Ergenç, Hazal Kaya, Bade İşcil, Doğuş ve Takıntıları ile Hayranlarını Hayrete Düşürdü!
Abone ol
Yılmaz Erdoğan, Halit Ergenç, Hazal Kaya, Bade İşcil, Doğuş ve Takıntıları ile Hayranlarını Hayrete Düşürdü!
Magazin dünyasının ünlü isimlerinin takıntılarını duyunca çok şaşıracaksınız. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz kişilerin akıl almaz takıntılarını yazımızda sizler için hazırladık.

Bade İşcil

Yeditepe Üniversitesi moda tasarım bölümünden mezun oldu. Okul bittikten sonra moda tasarım yerine oyunculuk yapmaya karar verdi. Oyunculuk yapmasında en büyük etkenlerden birisi yönetmen Andaç Haznedaroğlu ile aynı ortamda buluşması oldu. Hayvanlara karşı ilgisi olan Bade İşcil ilkokul dönemlerinde ise veteriner olmayı düşünüyordu. Ayrıca ünlü oyuncunun soyadının haberlerde, magazin dünyasında, sosyal medyada yanlış yazılması biraz canını sıkıyormuş. Soyadı İşçil değil İşcil’ dir. Ayrıca hem beklemekten hem de bekletilmekten hiç mutlu olmuyormuş. Bu yüzden saati her zaman 5 ya da 10 dakika ileri olurmuş. Sevdiği aksesuarlar içerisinde saat bulunuyormuş.  Ayrıca saat takmadığı gün kendini eksik ve mutsuz hissediyormuş. Resim yapmaya karşı büyük bir ilgisi bulunurken, boş zamanlarını genelde resim yaparak ya da el sanatları ile uğraşarak değerlendiriyor. Spor yapmayı çok severken, hareketsiz bir hayatında kendine göre olmadığını belirtiyor.

Emre Kaya

Emre Kaya'nın genel olarak çocukluğu ise Neşet Ertaş'ın yanında türkü dinleyerek geçmiş. Neşet Ertaş ve ailesi Emre Kaya'nın ailesinin yakın dostlarıymış. Neşet Ertaş Emre Kaya’ ya sürekli türküler okurmuş. Emre Kaya müzik hayatına ilk adımları  o zamanlar atmış. Emre Kaya'nın meditasyona ilgi duyduğunu bilmeyen yoktur. Bu konuda hem yurtiçinde hem de yurtdışında özel eğitimler aldığı da bilinmektedir.  Karşısındaki kişiyi uyutarak zihinsel hakimiyeti sağlayarak komutlar verdiği de bilinmektedir. Yapmış olduğu meditasyon işlemleri ile kişilerdeki yorgunluğu ve yoğunluğu aldığı da biliniyor. Bunu sadece yakın çevresindeki insanlara yapıyor. Emre Kaya'nın albümlerindeki bütün eserlerin kendisine ait olduğu da bilinmektedir. Ayrıca Yıldız Tilbe, Murat Dalkılıç, Niran Ünsal, Bengü gibi birçok sanatçıya da beste verdiği biliniyor.

Doğuş

Bade İşcil Doğuş'un hayatı büyük zorluklarla geçerken aile için sorunlarının olduğu daha 4 yaşında yetiştirme yurduna bırakıldığı, 8 yaşına kadar yurtta kaldığı, hem şiddet hem de psikolojik baskı yaşadığı bilinmektedir. Uzun yıllar sokakta yaşamış olduğu bilinirken birçok tehlike sonrasında ölümden döndüğü biliniyor. Tüm bu zorluklara göğüs geren Doğuş geçmişine bir sünger çekerek gerçek ismi Orhan Baltacı olmasına rağmen ismini Doğuş olarak değiştirmiştir. Özellikle cezaevinde kaldığı sıralarda şarkı sözü yazmaya başlandığında biliniyor.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Abdullah Gül Son Halini Görenler Şaşkına Döndü! Büyük DeğişimÖnceki Haber

Abdullah Gül Son Halini Görenler Şaşkına...

Hükümet Araba Fiyatlarına El Attı! Çin Türkiye Özel Üretimi Yapmaya Başladı 37 Bin TL 0 Araç Fiyatı İçin Belirlendi!Sonraki Haber

Hükümet Araba Fiyatlarına El Attı! Çin T...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar