Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Yargı Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yargı Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Abone ol
Yargı Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Yargı dizisi oyuncu maaşları izleyiciler tarafından merak edilen konulardan birisidir. Yazımızda dizide oynamakta olan tüm oyuncuların ne kadar kazanç elde ettikleri sizlere belirtilecektir.Yargı dizisi Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak Zeyno Eracar gibi isimler yer alıyor. Biz de Yargı dizisi oyuncularının bölüm başı ne kadar kazandıklarını sizler için araştırdık ve haberimizde derledik.

Arda Anarat Kazancı

Çınar Ilgaz’ın kardeşidir ve evin sorunlu çocuğudur. Daha önce bir üniversitenin kantininde çalışmıştır. Geçmişte adam yaralamak veya uyuşturucu suçlarından yargılanmıştır. Bu olaylar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin ile aralarında hep sorunlu bir ilişki vardır. Abisi Ilgaz’ın kusursuzluğunu üzerinde hep bir baskı olarak görür. Evde iyi anlaştığı tek kişi kız kardeşi Defne’dir.  İnci’nin ölümünden sorumlu tutulan Çınar’ı olaylı bir hayat beklemektedir. Bu karakteri canlandıran Arda Anarat diziden bölüm başı aldığı ücret ise 15.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu ücretleri uzun süredir merak edilmektedir.

Uğur Polat Kazancı

Yetka Tilmen büyük bir hukuk firması olan Tilmen Hukukun kurucusudur. Çalıştığı firmaların bütün kirli geçmişlerini temizlemekte ün salmıştır. Yeterli para ödendiği takdirde dünyadaki bütün sorunların çözebileceğini inanmaktadır. Oğlu Engin’le nerdeyse doğduğu günden beri süren kendi memnuniyetsizliği üzerine kurulu çatışmalı bir ilişkisi vardır. Başarılı oyuncunun bu diziden bölüm başına aldığı ücret 40.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu kazançları sonunda izleyicilere açıklandı.

Pınar Çağlar Gençtürk Kazancı

Aylin Ceylin’in ablasıdır. Çocukluğundan itibaren diğer kardeşlerini kıyasla Gülüm daha çok gözdesi olmuştur. 4 yıl önce kaybettiği oğlunun ardından bir türlü toparlanamamıştır. Ceyli ile aralarında kendisinin yarattığı çekişmeden kaynaklı gergin bir tansiyon vardır. Pınar Çağlar Gençtürk’ün bu karakterle diziden bölüm başına aldığı ücret ise 15.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu maşları ile ilgili yazımızda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Uğur Arslan Maaşı

Eren Ilgaz'ın en yakın arkadaşıdır. Emniyette cinayet büroda komiserdir. İyi bir polistir. Gözü karadır, eğlenceli ve komik bir olduğu için de herkes tarafından çok sevilir. Ilgaz’ı kardeşi Metin’i babası gibi görür. Eşi Esra ve kızları Eylül ile aşkla bağlıdır. Başarılı oyuncu Uğur Arslan’ın diziden bölüm başına aldığı ücret ise 25000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu ücretleri noktasında ciddi kazanç elde eden bir oyuncudur.

Ece Yüksel Kazancı

İnci Ceylin’in kardeşidir. Üniversite 2. sınıfta iç mimarlık bölümünde öğrencidir. Küçük yaştayken babasının hapse girdiği için onu doğru dürüst tanıma fırsatı bile bulamadan büyümüş yarası bol açlığı doyulmaz bir kızdır. Ablası Ceylin’e çok düşkündür. Annesi babasından çok ondan örnek alır. En çok ona güvenir. İnci’nin ölümüyle Erguvan ailesi yıkılır. Ailesini zorlu günler beklemektedir. Ece Yüksel’in bu karakterle diziden bölüm başına aldığı ücret ise 10.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Zafer Erdoğan Kazancı

Zafer Ceylin’in babasıdır. Balıkçılık yaparak hayatını kazanmaya çalışır. 6 yıl haksız yere suçlanarak hapse girmiştir. Mesleği olan gemi kaptanlığından ayrılmak zorunda kalmıştır. Bir senedir özgürdür. İçinde mesleğini kaybetmenin verdiği gurur kırıklığı ve öfkeyi kimseye belli etmemeye çalışarak yaşar. Ceylin en gözde çocuğudur. Kızı İnci’nin ölümüyle hayatı başına yıkılır. Ali Seçkiner Alıcı’nın bu karakterle diziden bölüm başına aldığı ücret ise 35.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Kaan Urgancıoğlu Kazancı

Dürüstlüğü ile nam salmış kurallara sonuna kadar bağlı mesleğinin en iyilerinden başarılı bir savcıdır. Babası Metin’in kendisine öğrettiği değerleri tüm benliği ile önemsemiş doğrudan şaşmayan bir yapısı vardır. İşinde soğukkanlı mesafeli prensip sahibidir. Ama ailesine karşı tutumu sevgi dolu koruyucudur. Çınar’la bütün çabasına rağmen kuramadığı kardeşlik bağını kız kardeşi Defne ile en saf ve duygulu halinde yaşar. Yargı dizisi oyuncu kazançları ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızda sunulmuştur. Kendi kuralcılığı aksine doğanın kuralsızlığına hayrandır. Gerçek bir doğa tutkundur. İnci’nin ölümünden sorumlu tutulan kardeşi Çınar’ı suçsuz olduğuna inanır. onun suçsuz olduğunu kanıtlamak için Ceyda ile işbirliği yapar Ilgaz ve Ceylin’in çalkantılı bir hayat bekler. Dizinin başrollerinde olan Kaan Urgancıoğlu diziden bölüm başına aldığı ücret 60.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu ücretleri içerisinde en yükseklerden birisidir.

Onur Durmaz Kazancı

Yargı Dizisi Oyuncu ücretleri Engin Ceylin’in en yakın arkadaşıdır. Avukattır. Güçlü ve zengin bir avukat olan babası Yekta’nın itirazlarına rağmen sınıf arkadaşı olan Ceyda ile birlikte çalışır. Zor zamanlarında hep birbirlerinin yanında oldukları için güçlü bağlarla bağlıdır. Babası Yekta ile ise bitmek bilmeyen bir zıtlaşmanın içindedir. Onur Durmaz’ın bu karakteri diziden bölüm başı aldığı ücret ise 15.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu ücretleri diğer dizilere göre üst seviyededir. 

Hüseyin Avni Danyal Kazancı

Yargı Dizisi Oyuncu kazançları Metin Ilgazı’ın babasıdır. Emniyette cinayet büro amiridir. Dürüstlüğü ile nam salmış kurallara sonuna kadar bağlı herkesin saygı duyduğu bir polistir. Bunu büyük başlamıştır ancak sürekli başı belaya giren olup sınavı hiçbir zaman sevgi dolu bir etkisi olmamıştır birkaç yıl önce kaybettiği karısının ölümünden onu sorumlu tutmaktadır İnci’nin ölümü ve İnce’nin babası ile geçmişte yaşadıkları ona çıkmaz bir uçuruma götürür. Metin kaya sırlarla dolu bir adamdır. Ilgaz ile birlikte diğer oğlu Çınar'ı kurtarmaya çalışır. Diziden bölüm başına aldığı ücret ise 40.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Yargı dizisi oyuncu maaşları son derece tatmin edicidir.

Pınar Deniz Kazancı

Yargı Dizisi Oyuncu Maaşları Ceylin hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş ve kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan ipten adam alır denilen cevval bir avukattır. Onun için gerçek adalet erişebilmek uğruna giden her yol mübahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Bütün ailesine ayakta tutmaya çabalamış. Bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür.Kız kardeşi İnci ise onun için değerlidir. Kız kardeşinin ölümüne sebep olan kişi bulmaya çalışır. Ilgaz’ın erkek kardeşi Çınar’ın yapmadığına inanır. Kardeşinin katilini bulmaya çalışır. Dizinin başrollerinde Nalan Pınar Deniz’in bu karakterle bölüm başı aldığı ücret ise 50.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Yargı Dizisi Oyuncu Kazançları

Yargı dizisi oyuncu ücretleri ile ilgili uzun süredir kamu oyunda bir merak bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar neticesinde oyuncuların ne kadar kazandıkları ile ilgili detaylar ortaya çıkmıştır.  

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kur Korumalı TL Hesabı Açanlara 1000 TL Hediye! Almayı UnutmayınÖnceki Haber

Kur Korumalı TL Hesabı Açanlara 1000 TL...

Evi Olan ve Tapusu Olanlar İçin Son Uyarı Yapıldı! E Devlet Üzerinden Yapabilirsiniz!Sonraki Haber

Evi Olan ve Tapusu Olanlar İçin Son Uyar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar