Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Yalancı Dizisinden Etkileyici Final Sahnesi!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yalancı Dizisinden Etkileyici Final Sahnesi!
Abone ol
Yalancı Dizisinden Etkileyici Final Sahnesi!
yalancıShow TV’de yayınlanan ve severek takip edilen Yalancı dizisi dün akşam ekranlara gelen final bölümündeki etkileyici sahnelerle takipçilerini ekrana kilitledi. Dizinin başrolündeki Mehmet Emir gizlice Deniz'in evine girdi. Mehmet Emir'in Deniz'e ne yapacağı ise akıllarda merak konusu olarak kaldı. Severek takip edilen Yalancı dizisinin dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Canan, intihara teşebbüs etti. Mehmet Emir yüzünden canına kıymaya kalkışan Canan'ı ise Deniz son anda kurtardı. Deniz'in evindeki casus oyuncak ayının ortaya çakmasıyla Mehmet Emir yeniden Deniz'in evini izlemeye başladı.Canan'ın hastanede yatmakta olduğu sırada Arif, Canan'ın intihar etmeden hemen önce yazmış olduğu intihar mektubunu buldu. Mektubu okuyan Arif sinirle Deniz'in evinin yolunu tuttu. Arif'in mektubu okuduktan sonraki "O gün başka bir şey olmuş!" İfadeleri ise akıllarda soru işareti bıraktı. Oyuncak ayıdan Deniz'in evini izlemekte olan Mehmet Emir ise konuşulan tüm konulara şahit oldu. Final sahnesinde ise Mehmet Emir Deniz'in evine gizlice girdi. Gerilimin doruk noktalara ulaştığı final sahnesinden sonra Mehmet Emir'in Deniz'e ne yapacağı sorusu ise izleyenlerin akıllarında yer etti.

Canan'ın Mehmet Emir'in Evine Saldırdığı Ortaya Çıktı!

Hilal Mehmet Emir'in onun İçin doldurduğu içkiyi kazara dökmüş  gibi yaparak tuzaktan kurtuldu. O anda Mehmet Emir'e Doruk'tan bir telefon geldi ve Mehmet Emir evine geri dönmek durumunda kaldı. Eve döndüğünde polis ile karşılaşan Mehmet Emir'e Doruk, Eve saldırıp camı kıran kişinin Deniz olduğunu söyledi. Emniyete çağrılan Deniz ise camı kendisinin kırdığını söyleyerek yalan ifade verdi. Camı kıran kişinin başka bir kadın olduğunu öğrense de bunu Mehmet Emir'e karşı kullanmak istedi.

Doruk İnanmadı!

Doruk bu ifadeye inanmadı ancak Hilal olayın olduğu sıralarda evin önünde olduğunu söyleyerek Doruğun Kafasını karıştırdı. Deniz ile Doruk yüzleştiğinde Doruk camı Deniz'in kırmadığına emin oldu. Görkem kamera kayıtlarından camı asıl kıranın kim olduğunu araştırırken aslında Deniz değil de Canan'ın kırdığını gördü. Doruk Mehmet Emir'e eve saldıran kişinin Deniz olmadığını açıklarken, Mehmet Emir Canan'ın yaptığını çoktan anlamıştı. 

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Teşkilat Dizisi İsrail’i Fena Kızdırdı! Bu Diziyi Bitirin Yada..!Önceki Haber

Teşkilat Dizisi İsrail’i Fena Kızdırdı!...

Yargı Dizisinde Hikaye Yön Değiştiriyor! Meğer Dizinin Kahramanlarının Derdi Başkaymış!Sonraki Haber

Yargı Dizisinde Hikaye Yön Değiştiriyor!...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar