Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Tüm Memur ve Emeklilere 1100 Lira Zam Müjdesi Bugün Verildi!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tüm Memur ve Emeklilere 1100 Lira Zam Müjdesi Bugün Verildi!
Abone ol
Tüm Memur ve Emeklilere 1100 Lira Zam Müjdesi Bugün Verildi!
Tüm Memur ve Emeklilere 1100 Lira Zam ; Memurların maaşını da 1100 TL’ lik bir artış gerçekleşti. Milyonlarca çalışanın Maaşına zamlanma olacağı gibi memurlarında maaşına minimum 1100 TL'lik bir artış bekleniyor. Din görevlisi, hemşireye, polis, öğretmen ve çok sayıda memur ilgilendiriyor. Emekli ikramiyelerinde de artış müjdesi verildi. Milyonlarca memur için geçerli maaşlar minimum 1100 TL artacak. Aynı zamanda emekli ikramiyelerinde ciddi bir artış görülecek. İkramiyelerde ki artış miktarı 41 bin lira kadar artacağı belirtiliyor. Memur maaşlarında ki zamlanma ve ikramiyelerdeki artış ile ilgili açıklamalar arka arkaya geliyor. Milyonlarca emekli tarafından 3600 ek gösterge bekleniyordu. Konunun önümüzdeki yılın sonuna kadar çözüme kavuşacağı açıklandı.

Tüm Memur ve Emeklilere 1100 Lira Zam

Tüm Memur ve Emeklilere 1100 Lira ZamMemurlar için ek gösterge sistemi hem çalışanları hem de emekli olanları kapsamaktadır. Çalışanların maaşlarında, emekli olanların ise emekli ikramiyelerinde artışlar söz konusu olacak. İşte 3600 ek gösterge ile gelinen Son nokta...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin seçim vaatleri arasında bulunan memura, emekliye, din görevlisine, öğretmene, polise ve hemşireye 3600 ek gösterge müjdesi, Haziran 2018 yılında 27. Dönem milletvekili genel seçimlerinden önce verilmiştir. Buna birçok meslek grubu ve kamu görevlileri de dahildir.

Zam Yapılacak

Tüm memur ve kamu çalışanlarını kapsayan bu konuda çalışmalar devam ederken herkes nelerin değişeceği ve bu sistemin ne zaman geleceğini merak ediyor. Ülke genelinde ek göstergeye olan taleplerde artış gösterdi. Sosyal medya hesaplarına gelen taleplerden görüldüğü üzere uzman, onbaşı, uzman çavuş, uzman erbaş olmak üzere kamuda çalışan avukatlar, yerel denetim elemanları, koruma memurları, kamuda görev yapan şefler, müdür yardımcıları ve diğer kamu görevlileri de ek gösterge kapsamında dahil edilmek istiyorlar. Bu kapsama dahil olmak isterken 3600 ek gösterge verilecek olan 4 meslek grubunun göstergeleri başta yönetici üst düzeyler ile kariyer meslek gruplarında bulunan Kamu görevlilerinin ek göstergeleri ve bu kapsamdadır.Aradaki farkın azalması bir sorun teşkil etmektedir. 3600 ek gösterge ile ilgili yeni çalışma düzenlenecek. 4000000 memur, 2 milyondan fazla memur emeklisi 2022 ve 2023 yılları arasında 3600 ek gösterge çalışmalarının tamamlanmasını umuyorlar ve bu kapsamda çalışmalar bütün hızıyla devam etmektedir.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Rusya'dan S-400 ile Yerli Üretim Hisar-U füze Savunma Sistemleri Karşılaştırması!Önceki Haber

Rusya'dan S-400 ile Yerli Üretim Hisar-U...

Emekli Aylıklarınız da Artış Başvuru İle Artık Mümkün! Düşük Tutara Artık Son!Sonraki Haber

Emekli Aylıklarınız da Artış Başvuru İle...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar