Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Terörist Başı Abdullah Öcalan Son Hali Şaşırttı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Terörist Başı Abdullah Öcalan Son Hali Şaşırttı!
Abone ol
Terörist Başı Abdullah Öcalan Son Hali Şaşırttı!
Terörist Başı Abdullah Öcalan Uzun zamandan beri cezaevinde bulunmakta olan terörist başı Abdullah Öcalan bir kez daha görüntülendi. Abisinin de ölmesi ile birlikte kardeşleri arasında yalnız kalan Abdullah Öcalan uzun zamandan beri cezaevinde bulunuyor.  Birçok kişi terörist başı Abdullah Öcalan'ın cezaevinde nasıl bir şartta nasıl bir koşulda yaşadığını merak ediyor.Yapılan araştırmalar ile birlikte terörist başı Abdullah Öcalan bir kez daha görüntülendi. Cezaevine girdiğinde 45'li yaşlarda bulunduğu bilinen Abdullah Öcalan şimdilerde ise yaşı Bir hayli ileri seviyede. Birçok hastalığı bulunduğu bilinen Öcalan'ın yakın zaman içerisinde tedavi olduğu biliniyor.

Terörist Başı Abdullah Öcalan

Dört duvar arasında yaşamakta olan ve uzun zamandan beri cezaevinde bulunan Terörist Başı Abdullah vatandaşlar tarafından en fazla merak edilen kişiler arasında. Yaklaşık olarak 35000 kadar şehidimizin olmasına sebebiyet veren terörist başı Abdullah Öcalan cezaevinde yıllardan beri bulunuyor.Kendisi çok az sayıda ziyaretçi izin verildiği sebebiyle sadece cezaevi içerisinde televizyon izlemek ve kitap okumaktan başka farklı bir işlem yapamıyor. Son derece sınırlı imkanlar ile cezaevinde bulunmakta olan Abdullah Öcalan'ın ebedi olarak ceza evinde kalma cezası almış olmasından dolayı dışarı çıkma gibi bir ihtimali yok.

Cezaevinde Çürüyor

Cezaevi içerisinde oldukça uzun senelerden bu yana kalmakta olan terörist başı Abdullah Öcalan'ın yakalanarak ülkemize getirilmişti. Yapılan mahkemeler ile birlikte müebbet olarak hapis cezasına çarptırılan Abdullah Öcalan cezaevinde bulunuyor.

Müebbet Hapis

Zaman zaman avukatları yaşam koşullarının ve farklı sebeplerle değerlendirilmesi sebebiyle cezaevine belirli periyotlarda devlet tarafından verilen izinler çerçevesinde ziyarete bulunabiliyor.İnsan hakları çerçevesinde Abdullah Öcalan'ın cezaevindeki koşulları sağlanıyor. Zaman zaman yaşamakta olduğu sağlık sorunları sebebiyle ve farklı ihtiyaçlarından dolayı cezaevine bazen devlet personeli gidebiliyor

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Selahattin Taşdöğen Oyunculara Ateş Püskürdü! Bu Sözlere Kim Cevap Verecek!Önceki Haber

Selahattin Taşdöğen Oyunculara Ateş Püsk...

Türkiye-KaradağSonraki Haber

Türkiye-Karadağ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar