Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Abone ol
Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları  merak ediliyor. Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu yabancı bir dizi olan Doktor Foster dizisinden uyarlanmış olan Sadakatsiz dizisi oyuncularının ne kadar ücret aldıkları merak konusu olmuştur. Bizde haberlerimizde sizler için bu konuyu derledik.

Gözde Seda Altuner Maaşı

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları Gözde Seda Altuner Haluk’un eşi Gönül karakterini canlandırmaktadır. Sosyetede sevilip sayılan biri olmak için yapamayacağı şey yoktur. Hırlı bir kadın olan Gönül için Derin ve Demir’den önemli başka bir şey yoktur.  Başarılı oyuncu Gözde Seda Altuner’in bölüm başına aldığı ücret ise 15.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları noktasında ciddi para ayan oyunculardan birisi.

Yeliz Kuvancı Maaşı

Yeliz Kuvancı dizide Asya’nın komşusu ve arkadaşı olan Bahar’a hayat vermektedir. Daha önce Mert ile evli olan Bahar’ın en büyük isteği bir evlat sahibi olmaktır. Asya’nın evladının olması eşiyle mutlu olması onu kıskandırsa da Volkan’ın eşi Asya’yı aldatması ile olayların rengi değişir. Güzel oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 20.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Burak Sergen Maaşı

Derin’in babası olan Haluk Bey eski belediye başkanıdır. Varlıklı bir aileden gelen Haluk Güçlü ’nün Demir adında da bir oğlu vardır. Tabi daha sonra sürpriz bir isim ailesine girer. Burak Sergenin bölüm başı aldığı ücret ise 25000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları ile ilgili son noktayı sitemiz koymuş bulunuyor.

Melis Sezen Maaşı

Derin Gönül ve Haluk’un moda tasarımı mezunu güzeller güzeli kızıdır. Çok akıllı ve kurnaz bir kızdır. Ama Asya’nın daha akıllı olmasıyla yenilen taraf hep Derin olur. Saplantılı olan Derim Volakn’ı elde etmek için her şeyi göze almıştır. Yasak bir aşk yaşayan Derin ve Volkan gizli birliktelikleri sonunda evlenir. Volkan’a âşık olan Derin sonunda onunla evlenir. Zeynep adında bir kızları olur. Tekirdağ’a daha da güçlenerek dönen çifti yeni savaşlar beklemektedir. Melis Sezen’in bölüm başı aldığı ücret ise 70.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları ne kadar?

Tarık Emir Tekin Maaşı

Selçuk Nil’in sevgilisidir. Nil’i sevse de para almak için şiddet uygulamaya kadar gider. Volkan’dan para koparmak için verdiği işleri yapar. Ama bu neredeyse canından olmasına neden olmuştur. Daha sonra Güçlü ailesinin bir ferdi olduğunu öğrenir. Başarılı ve yakışıklı oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 25000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Caner Cindoruk Maaşı

Volkan Asya ile evlidir. Ancak onu Derin ile aldatır. Ali’nin babası olan Volkan Asya ile boşandıktan sonra Derin ile yeni bir sayfa açsa da geçmişin intikamını almak için Asya ile karşı karşıyadır. Volkan Asya’yı bir türlü unutamaz. Fakat Derin’ide bir türlü bırakamaz. Mimar olan Volkan için oğlu Ali bu hayattaki en kıymetlisidir. Volkan Malatyalı’dır. Küçük yaşta Tekirdağ’a taşımışlardır. Küçük yaşta babasını kaybetmiştir. Başarılı ve yakışıklı oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 70.000 TL olarak bilinmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları noktasında yüksek maaş alan oyunculardan birisidir.

Özge Özder Maaşı

Derya 40’lı yaşlarında Aysa’nın çalıştığı hastane de çalışan bir doktordur. Her ne kadar çapkın bir kadın profili çizse de içten içe evlenmekten korkmaktadır. Çocukluk arkadaşları Volkan, Bahar ve Mert onun için çok kıymetlidir. Çünkü bu hayatta onlardan başka kimsesi yoktur. Güzel oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 25000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları yüksek olarak biliniyor.

Cansu Dere Maaşı

Asya iç hastalıkları alanında uzmanlaşmış çok başarılı bir doktordur. Anne ve babası küçük yaşta trafik kazasında ölmüştür. Doktorluk mesleğinin başında Volkan’a âşık olmuştur. Yurt dışında kariyer yapabilecek iken Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a yerleşmiştir. Volkan ile evlidir. Ali’nin annesidir. Volkan’ın Derin ile birlikte olduklarını öğrenir ve volkandan boşanır. Etrafındaki insanlara güvenini kaybeden Asya için hayatında yeni bir sayfa açılır. Yalana tahammülü yoktur. Oğlu Ali onun için bu hayattaki en önemli varlıktır. Başarılı ve güzel oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 100.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları  ile ilgili birçok şey söyleniyor.

Alp Akar Maaşı

11 yaşında olan Ali Asya ve volkanın oğludur. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Çocuktan ziyade kocaman bir adamdır. Annesi ve babasını çok seven Ali babası ile daha iyi anlaşmakta ve arkadaş gibidir. Annesi ve babasının boşanmasından ve arkadaşı Selen’in yaşadığı günleri yaşamaktan korkmaktadır. Bu durum Ali’yi çok üzer. Asya ve Volkan içinde durum hiç kolay olmamıştır. Annesi ve babası boşanan Ali için ileride hareketli bir hayat onu beklemektedir. Genç oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 7.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları noktasında düşük maaş alan oyunculardan birisi

Nazlı Bulum Maaşı

Selçuk ile sevgilidir. Selçuk şiddet bağımlısı biri olmasına rağmen birliktelikleri hala devam etmektedir ve ondan vazgeçemez. Annesi onu dünyaya getirirken vefat etmiştir. Babası bir görev sırasında şehit olmuş ve çok geçmeden babaannesi de vefat etmiştir. Hayatta tek başına kalmıştır. Aynı Asya gibidir. Nil’in en güçlü tarafı yaralı insanları iyileştirmek için çabalamasıdır. Güzel oyuncunun bu diziden bölüm başına aldığı ücret ise 10.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları merak edilmeye devam ediyor.

Olcay Yusufoğlu Maaşı

Volkan’ın asistanıdır.Eskişehir de doğup büyümüş olan Serap bir kez evlenmiş ve kocası ile İstanbul’da yaşamıştır. 10 sene evli kalmış ama şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmıştır. Ali’nin arkadaşı olan Selen ile birlikte yaşamaktadır. Oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 10.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Doğan Can Sarıkaya Maaşı

Haluk ve Gönül’ün oğludur ve aynı zamanda Derinin kardeşidir. Yurt dışında okumuş ve Türkiye’ye yeni gelmiştir. Asya ve Volkan’ın oğlu olan Ali ile arkadaştır. Yeter dizisi ile Kaan karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Ardında Çukur dizisinde oynamıştır. Oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 7.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Maaşları

Dizi oyuncuları bilindiği üzere oldukça yüksek paralara ekranlarda bulunuyor. Dizi sektörünün de yoğun çalıştığını göz önünde bulunduracak olursak bu miktarların normal olduğunu söyleyebiliriz. 

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Emekli Bayram İkramiyesi Yılda 4 Kere Olacak Promosyonlar En Az 2.100 TL Olacak! Asgari Ücretliden Önce Emekliye Müjde!Önceki Haber

Emekli Bayram İkramiyesi Yılda 4 Kere Ol...

Mustafa Topaloğlu Son Hali Yürekleri Param Parça Etti!Sonraki Haber

Mustafa Topaloğlu Son Hali Yürekleri Par...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar