Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Kırmızı Oda Oyuncu Maaşları 2022

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kırmızı Oda Oyuncu Maaşları 2022
Abone ol
Kırmızı Oda Oyuncu Maaşları 2022
Kırmızı Oda Oyuncu MaaşlarıKırmızı Oda oyuncu maaşları uzun zamandan bu yana merak edilmektedir. Kırmızı Oda oyuncu kazançları yazımızda ayrıntılı olarak belirtilmiştir.Kırmızı Oda dizisi 2004’de yayınlanmakta olan Madalyonun İçi; Bir Psikiyatrın Not Defteri kitabından uyarlanmıştır. Bu kitabın yazarı Gülseren Buğdaycıoğlu’dur. TV8 ekranlarında Kırmızı Oda adlı yapımla karşımıza çıkmaktadır. Psikiyatri kliniğinde ki doktorları ve o doktorlar başvuran, hayatlarında yardıma ihtiyacı olan insanları konu almaktadır. Gelen hastalar kimseye anlatmadıkları geçmişlerini, aile içi problemlerini, kendi problemlerini Doktor olan Hanım’a şikayetlerini sunmaktadırlar. Klinikte birçok doktor vardır.Bunlar Doktor Piraye, Deniz ve Ayşe’dir. Birçok konusu olan bu dizi herkese hitap edebilir. Seyirciler bu dizide kendilerinden bir parça bulabilirler. Kırmızı Oda psikolojik ve dram türündedir. Dizi birçok başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekmektedir. Bu oyuncular Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral’dır. Bunların yanında yardımcı karakter olarak Gülçin kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan ve Halit Özgür Sarıyer rol  almaktadır. Bunun yanında birçok konuk oyuncu da vardır. Biz de haberimiz de bu başarılı dizinin başarılı oyuncularının ne kadar ücret aldığını haberimizde sizler için derledik.

Doktor hanım (Binnur Kaya) Maaşı

Binnur Kaya 19 Nisan 1972 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Asıl Memleketi Adana’dır. Lisans eğitimini bitirdikten sonra hemen İstanbul'a yerleşen Binnur Kaya birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. Kırmızı Oda oyuncu maaşları arasında ciddi kazancı olan oyunculardan birisidir. 2008 yılında Altın Kelebek de en iyi kadın komedi oyuncusu seçilmiştir. Seçildiği bu dizi ise Avrupa Yakası’dır. Birçok başarılı yapımda yer alan Binnur Kaya; Kırmızı Oda, Avrupa Yakası, Aramızda Kalsın, Türk Malı gibi dizilerdir. Daha çok komedi dizilerinde yer alan Binnur Kaya şimdi ise Kırmızı Oda adlı dizide Doktor Hanım karakteri ile seyirciyi şaşırtmaktadır. Dizide başarılı bir psikolog olan Binnur Kaya’nın bölüm başına aldığı ücret ise 60.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Kırmızı oda bölüm başı kazanç noktasında ki en yüksek kazançlardan birisidir.

Doktor Piraye (Tülin Özen) Maaşı

Tülin Özen 24 Aralık 1979’da dünyaya gelmiştir. Artvinli bir ailenin tek çocuğudur. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliğini kazanan güzel oyuncu eğitimini yarım bırakarak Yeditepe Oyuncularında burslu eğitim almıştır. Altın Portakal’da en iyi kadın oyuncu seçilen Tülin Özen başarısına başarılar katmaya devam etmektedir. Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Handan Sultan’ı canlandırmıştır. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Piraye’yi canlandırmaktadır. Güzel oyuncu Kırmızı Oda dizinde bölüm başına aldığı ücret 35.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Doktor Deniz (Burak Sevinç) Maaşı

Yakışıklı oyuncu 1 Nisan 1985 Zonguldak doğumludur. Keman ve gitar çalmaktadır. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Deniz’in Doktor Piraye ile ilişkisi vardır. Birçok yapımda yer alan Burak Sevinç Kurtlar Vadisi Pusu, Yalan Dünya, Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile seyircilerine kendisini daha çok sevdiren yakışıklı oyuncu şimdi ise TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol almaktadır. Yakışıklı ve başarılı oyuncunun bu diziden aldığı ücret ise 30.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Kırmızı Oda oyuncu kazançları oldukça yüksek olduğu görülmektedir.

Doktor Ayşe (Meriç Aral) Maaşı

Meriç Aral İstanbul’da 17 Kasım 1988’de dünyaya gelmiştir. Medcezir’deki Hale rolüyle birlikte seyirciyi kendisini sevdiren Meriç Aral birçok yapımda rol aldı. Güzel ve başarılı oyuncu genç göstermesine rağmen 32 yaşındadır. Kırmızı Oda dizisinde Doktor Ayşe’yi canlandırmaktadır. Doktor Denize aşık olan Ayşe kendisine engel olamamaktadır ve yanlış olduğunu bilmektedir. Meriç Aral bu diziden bölüm başına aldığı ücret 25000 TL olarak tahmin edilmektedir. Kırmızı oda bölüm başı kazanç iyi bir noktadadır.

Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin) Maaşı

Kırmızı Oda oyuncu maaşları ; 10 Ekim 1987 yılında Kırıkkale’de doğmuştur. Başarılı bir Akademik kariyeri olan Gülçin Kültür Şahin Gıda Mühendisliği Bölümünden mezundur. Ortadoğu ve Teknik Üniversitesi'nde öğretim görevlisi görevini ifa etmiştir.  Sonrasında tiyatroya merak sarmıştır. 33 yaşındaki başarılı oyuncu Gülçin Kültür Şahin Kırmızı Oda dizisinde sekreter Tuna’yı canlandırmaktadır. Kliniğe gelen hastaların kayıtlarını alan onlarla ilgilenen ve yardım eden birisidir. Dizi gereği bazen morali bozulsa da genel olarak pozitif kişiliğiyle seyirciyi ekran başına çekmesini biliyor. Oyuncunun bu diziden aldığı ücret ise 15.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan) Maaşı

Doğan başarılı oyuncu televizyon karşısına ilk olarak Yılanların Öcü dizisiyle sevenleriyle buluştu. Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Çaycı Hüseyin karakteriyle karşımıza çıkıyor. Çaycı Hüseyin kekeme ve özgüven eksikliği olan birisidir. Kırmızı oda bölüm başı kazanç çok iyi bir seviyededir.Klinikte çaycılık yapmaktadır. Başarılı rolüyle izleyenler onun gerçek hayatta da kekeme olduğunu zannediyorlar. Aynı zamanda gerçek hayatta sertifikalı bir aşçı olan başarılı oyuncu şans eseri oyuncu olanlardan değil. Oyunculuğun disiplin ve çok çalışma ile alakalı olduğunu savunanlardandır. Işık ve başarılı oyuncu kırmızı oda dizisinden haftalık 10.000 TL aldığı tahmin ediliyor.

Kafe görevlisi (Aynur Sezin Bozacı) Maaşı

Kırmızı Oda Oyuncu Maaşları5 Aralık 1977 İstanbul doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Ama onun içinde oyuncu olmak vardır. Yüksek Lisansını Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Bölümünde tamamlamıştır. Kameralar karşısına 2012 yılında Oyuncu adlı sinema filmi ile geçmiştir. Şu anki rolü Kırmızı Oda dizisinde Kafe görevlisi Aynur’a hayat vermektedir. Birçok dizide ve sinemada rol alan başarılı oyuncu bu diziden haftalık 10.000 TL ücret aldığı tahmin edilmektedir. Kırmızı Oda oyuncu kazançları diğer dizilere göre yüksektir. Bunlar dışında kırmızı oda dizisinde konuk oyuncu olarak rol almış ve diziden ayrılmış birçok oyuncu vardır. Sema Keçik, Burcu Kara, Beyti Ergin, Celil Nalçakan, Deniz Hamzaoğlu, Nur Erkul, Tansel Öngel, Hakan Meriçliler, Emre Kınay, Melisa Sözen, Hande Doğandemir, Salih Bademci, Evrim Alasya, gibi birçok başarılı oyuncu TV8 ekranlarında ki kırmızı oda dizisinde konuk oyuncu olarak birçok karaktere hayat vermişlerdir.

Kırmızı Oda Oyuncu Maaşları

Dizi son derece büyük ilgi görmektedir. Bu sebeple izleyiciler arasında dizi oyuncularının kazancı da merak edilmektedir. Yüksek kazançlar olması izleyicileri memnun eden bir detaydır.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Geçim Sıkıntısı Çekene Maddi Yardım Duyurusu 12 İlde Yapıldı! Başvurular E-Devlet Üzerinden Şimdilik Sadece 12 İlde!Önceki Haber

Geçim Sıkıntısı Çekene Maddi Yardım Duyu...

Adnan Oktar Son Hali Şaşırttı! Eski Halinden Eser KalmamışSonraki Haber

Adnan Oktar Son Hali Şaşırttı! Eski Hali...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar