Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Kenan Işık Son Hali İle Yürekleri Dağladı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kenan Işık Son Hali İle Yürekleri Dağladı!
Abone ol
Kenan Işık Son Hali İle Yürekleri Dağladı!
Kenan Işık Son Hali İle hayranlarını çok üzdü. Türkiye’nin en çok sevilen TV programını yaparken bir anda yaşamış olduğu kazayla bir daha görülmemişti. Kenan Işık 1974 senesinde Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde dünyaya geldi. Işık, Devlet demiryollarından emekli olan bir babanın çocuğudur. Aile ortamında sanat ile uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokul yıllarında müsamerelerden başlayıp hep tiyatro ile ilgilenmeye devam etti. Orta okul döneminde Kenan Işık Malatya’daki yer alam Halkevi'nde amatör olarak tiyatro yapmaya başladı ve lise öğreniminde ise Ankara'da okurken Meydan Sahnesi'nde yer almayı başarmış. Liseyi bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü’ne yerleşen ve mezun olan Kenan Işık, 1972 senesinde Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu.

Kenan Işık Son Hali İle

Kenan Işık Son Hali İleKenan Işık çok fazla oyun yazdı ve onları sahneye koydu. Ayrıca şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği de yaptı. 1974 senesinde köşe yazarlığı yaptı daha sonra 1973-1995 yıllarında Resmi Gazetede, 1995-1998 Yeni Yüzyıl, tekrar 1998-2000 Resmî Gazete, 2000 senesinde Yeni Binyıl  ve  2000-2002 Akşam gazetelerinde çalıştı. Başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı ‘Dadı’ dizisinde televizyon ekranlarında yer aldı. 2005 sesinde Kenan Işık, Erdoğan Aktaş ile tanışıp 2005 senesinin Nisan ayının 4’ünde Star Haber’i  sunmaya başladı. 2005 senesinin Haziran ayının 12’sinde haber sunmayı bırakan Kenan Işık aynı senenin Ağustos ayının 20'sinde haber sunmayı bırakarak yeniden oyunculuk hayatına döndü. Kenan Işık Son Hali İle hayranlarını çok üzdü.Ayrıca Kenan Işık Türk televizyon programları içinde fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu üstlenmiş, değişen yeni ismi ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapmaya devam ettirdi.2014 senesinin Mart ayının 21’inde ise Bilinci kapalı bir şekilde hastaneye kaldırılan Kenan Işık, hemen ameliyata alındı. 4 saat süren ameliyatın ardından doktorlar Kenan Işık’ın hayatı tehlikesi olduğunu söylediler. Spor yaptıktan sonra saunaya giren Kenan Işık, saunadan çıktıktan sonra fenalaşıp dengesini kaybedip kafasını yere çarptığı belirlendi. Bu çarpmadan dolayı da beyin kanaması geçiren Kenan Işık, hastaneye götürülür götürülmez ameliyata alınmış. Tedavisi de hala devam etmektedir.

Kenan Işık’ın Son Durumu

Kenan Işık 6 seneden fazla yoğun bakımda tedavi görüyor ve bilinci kapalı bir şekilde tedavisine devam edilen sanatçı tedavisinde başarı elde edildiği ve artık önceki dönemleri çok çok ilerisinde bir seviyeye geldiğini duyuran eşi Beril Işık güzel haberi sevenlerine duyurdu. Kenan Işık Son Hali İle çok üzdü. Yapılan haberlere göre Kenan Işık artık iletişim kurabiliyor ve uzun süre hiçbir yardım almadan sandalyede oturabiliyor haberi geldi. Bu gelen güzel haber ile sevenlerine çok mutlu oldu. 

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi Nakledildikten Sonra Kadın Birtakım Tuhaf Yan Etkiler ile KarşılaştıÖnceki Haber

Genç Kadına Orta Yaşlı Bir Adamın Kalbi...

Candan Erçetin Son Hali Şaşırttı! İnanılmaz Değişim!Sonraki Haber

Candan Erçetin Son Hali Şaşırttı! İnanıl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar