Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Hakkı Bulut Son Hali Yürekleri Parçaladı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hakkı Bulut Son Hali Yürekleri Parçaladı!
Abone ol
Hakkı Bulut Son Hali Yürekleri Parçaladı!
Hakkı Bulut son haliHakkı Bulut son hali ile birçok hayranını üzdü. Uzun bir döneme damgasını vuran başarılı sanatçı son halini görenler gözlerine inanamadı.Hakkı Bulut yıllardır söylediği şarkılar ile zaman zaman katılmış olduğu televizyon programları ile tanınan ünlü şarkıcılardan biridir. Şuan 79 yaşındadır, Tunceli’lidir.  9 kez evlilik yapmıştır. Hakkı Bulut'un 2 tane çocuğu bulunmaktadır. Bir dönemin dillere destan olan ve o döneme damgasını vuran sanatçılarındandır.  Hakkı Bulut son hali görenleri üzdü.Ekranlardan uzak bir hayat yaşamayı tercih etmektedir ve zaman zaman televizyon programlarına katılmaktadır. Uzunca bir dönem özel hayatı ile gündeme gelmiştir. Hakkı Bulut 75 yaşında ve Tunceli'de 9 kez evlilik yaptığı bilinmektedir. Son eşi ise Saadet Bulut’ tur. İki çocuğu bulunmaktadır. Özellikle oğlu Özbey Bulut ile sık sık kavga etmeleri magazin gündemine taşınmıştır. Hakkı Bulut'un ilk ilk işe Mukaddes Hanım, son eşi ise Saadet hanımdır.

Hakkı Bulut son hali

Hakkı Bulut 1967 yılında ilk plağını çıkartmıştır. Hakkı Bulut'un çıkarmış olduğu plağın ismi Leylamdır ve plakta Orhan Gencebay ve Arif Sağ kendisine bağlama çalarak eşlik etmiştir. 1969 yılında Adana'da yapılan ses yarışmasında birincilik almasından sonra ikinci plak çalışmasını yapmış ve hemen sonrasında öz müzik beste ve güftesi kendine ait olan İkimiz Bir fidanız adlı eserini ortaya çıkarmıştır. Daha sonrasında ise bu eserinin seslendirilmesine izin vererek farklı farklı kişilerin seslendirmelerini tanık olmuştur. Bu eserini İbrahim Tatlıses,  Kamuran Akkor ve Tülay Özer seslendirmiştir.

Hakkı Bulut

Hakkı Bulut'un bu süreçte yapmış olduğu albümleri ise; Ben buyum, Falcı, Köylüyüm, Dokunmayın dünyama adlı eserlerle arabesk müziğinin ilk temellerini de bu sürede atmıştır. Bu zamana kadar 18 45'lik plak 58 albüm çalışmasına imza atmış ve yaklaşık olarak 900 eserin beste ve güftesi kendisine aittir. 6 altın plak, bir altın cd almıştır. Hakkı Bulut son hali ille şaşırttı.Ben tövbemi geri aldım, Son Mektup isimli çalışmaları long play ödülünü almasına sebep olmuştur. Almış olduğu ödül sadece bununla sınırlı değil çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından birçok kez ödüle layık görülmüştür.Hakkı Bulut toplamda 9 kez evlenmiştir. Hakkı Bulut'un 4 kızı ,Özbey Bulut adında bir oğlu bulunmaktadır.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Elektrik ve Su Faturaları Artık Para Kazandıracak!Önceki Haber

Elektrik ve Su Faturaları Artık Para Kaz...

Dolar Düştü Ford Şok Kampanya Açıkladı! Sıfır Araç Almak İsteyenler Okumadan Geçmeyin!Sonraki Haber

Dolar Düştü Ford Şok Kampanya Açıkladı!...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar