Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Abone ol
Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Gönül Dağı Dizisi Oyuncu MaaşlarıGönül Dağı dizisi oyuncu maaşları merak edilen konulardan birisi. Dizinin sevilen oyuncularının ne kadar kazandığını duyunca çk şaşıracaksınız. Yüksek kazançlar elde eden ekip kazanç listesi yazımızda;Gönül Dağı dizisinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken dizinin direktörlüğünü Yelda Gürkan yapıyor. Gönül Dağı dizisi Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden yola çıkılarak hazırlanmıştır. Anadolu bölgesinde yaşayan üç amcaoğlunun yaşadıkları bölgede var olan sorunlara çözüm getirmek amacıyla yaptıkları icatları konu alan bu dizisi, Taner ve Dilek karakterlerinin dillere destan olan aşkı ile de birçok seyircinin kalbini çalıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar gibi başarılı birçok oyuncular yer alıyor. Bu yapımda yer alan oyuncuların bölüm başı ne kadar ücret aldıkları da merak konusu olmuştur. Bizde bu haberimizde sizler için Gönül Dağı dizisi oyuncularının ne kadar maaş aldıklarını haberimizde derledik.

Semih Ertürk  Kazancı

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu MaaşlarıSemih Ertürk son olarak Mehmetçik Kût'ül-Amâre dizisinde Sait karakteriyle yer alan Semih Ertürk şimdi de Gönül Dağı dizisinde Veysel’i canlandırmaktadır. 1993 doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi tiyatro bölümünden mezundur. Yok Artık sineması filminde de rol almıştır. Bunun dışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de bir dönem rol almıştır. Gönül Dağı dizisinde Veysel Cemile’nin eşidir, aynı zamanda da Ramazan’ın amcasının oğludur. Veysel Döndü ile Muammer ’in oğludur. Başarılı oyuncunun diziden bölüm başına aldığı miktar ise yaklaşık 20.000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu maaşları aasında yüksek kazanç sağlayanlar araesında.

Hazal Çağlar Kazancı

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Maaşları9 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi’nin İşletme Fakültesinde lisans eğitim görmektedir. Burak Öksüzoğlu‘nun Konu Sen Olunca adı klibinde oynamıştır. Bu dizede ise Ramazan’ın âşık olduğu güzeller güzeli bir kızdır. Ancak Asuman Ramazan’a pek yüz vermek istemez. Asuman aynı zamanda eski belediye başkanı olan Celal Bey ‘in kızıdır. Saz çalar ve sesi çok güzeldir. Başarılı ve güzel oyuncunun bölüm başı aldığı miktar ise yaklaşık 10.000 TL’dir.

Ecem Özkaya Kazancı

Zahide eşinden ayrılmış ve ilk çocuğu ile birlikte annesinin yanında kardeşi Temel ile yaşamaktadır. Dolmuşçu Sefer’in kendisine olan ilgisinden habere yoktur. Ecem Özkaya Maltepe üniversitesi radyo ve televizyonculuk bölümünden mezundur. Oynadığı bazı yapımlar ise şu şekildedir; Elveda Rumeli, İffet, Zengin Kız Fakir Oğlan, Hayat Şarkısı, Cam Kırıkları gibi dizilerde oynamıştır. Güzel oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise yaklaşık 35.000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu kazançları noktasında ciddi bir kazanç elde ediyor.

Erdal Cindoruk Kazancı

Hüseyin eşiyle birlikte cenazelerde ağıt yapmak için ekip kurulmuştur. Kardeşi Muammer ile sürekli kavga halindedir. Başarılı oyuncu Erdal Cindoruk 1965 Adana doğumludur. Birçok dizi ve tiyatrolarda yer almıştır. Bunların arasında başlıca olanlar şunlardır; Tatlı Hayat, Kayhan, Cennet Mahallesi, Emanet, Gümüş, Sakarya Fırat, Kızıl Elma ‘dır. Oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise yaklaşık 20.000 TL’dir.

Gülsim Ali İlhan Kazancı

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu MaaşlarıDilek köye yıllar önce annesi Gülsüm öğretmen ile gelmiştir. Tamer ile sınıf arkadaşıdır. Yıllar sonra aynı köye mühendisi olarak Gönül Dağı’ndan düşen taşları incelemek için gelmiştir. Nişanlısından ayrılmak ister ancak Serdar’ın ondan ayrılmaya niyeti yoktur. 1993 Bulgaristan doğumludur. Gülsim Ali İlhan 32 saat dizinde hemşire karakterini canlandırmıştır. Başarılı ve bir o kadar da güzel olan oyuncunun bu dizide aldığı ücret ise bölüm başı yaklaşık 40.000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu maaşları içerisinde en yükseklerden birisi.

Ferdi Sancar Kazancı

Dolmuşçu Sefer Taner’in ablasını sevmektedir. Ancak duygularını onu açamaz. Ferdi Sancar 1980 İstanbul doğumludur. Oyuncunun ilk sahne tecrübesi Büyükçekmece Bedia Muavi tiyatrosudur. İlk olarak 2009 yapımı Yahşi Batı filminde oynamıştır. 2011 yılında Düz Adam dizisi ile dizilerde rol almaya başlamıştır. Oyuncunun oynadığı bazı yapımlar şu şekilde; Kardeşim Benim, Tutar Mı Tutar, Ölene Kadar, Aslan Ailem, Koca Koca Yalanlar‘dır. Ferdi Sancar’ın bölüm başı aldığı ücret ise yaklaşık 25000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu maaşları son derece tatmin edicidir.

Nazlı Pınarkaya Kazancı

Nazlı Pınarkaya 1992 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Hababam Sınıfı Yeniden, Zümrüdüanka dizi ve filmlerde yer aldığı bazen projelerdir. Bu dizide Veysel ’in eşi Cemile’ye canlandırmaktadır. Aynı zamanda da dişçi Musa’nın kızıdır. Güzel oyuncu oynadığı bu dizide bölüm başına aldığı miktar ise yaklaşık 15.000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu kazançları dudak uçuklatıyor.

Berk Atan Kazancı

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu MaaşlarıTaner ciritçi Abdullah’ın torunudur. Çocukluğundan beri uçmaya meraklı olan Taner şimdilerde ise arıların uçmasını araştırmış ve kendinin arı kanadı uçuş teknolojisi dediği bir teknoloji ile uçan araç yapmıştır. Taner çocukken kasabadan ayrılan Dilek ’i unutamamış ve onu hep aramış onu bulana kadar da kalbini kimseye açmamıştır. Türkiye’nin sevilen erkek başrol oyuncularından olan Berk Atan 1991 İzmir doğumludur. Beykent Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Bir dönem mankenlik ve modellik de yapmıştır. Her şey Yolunda Merkez dizisi ile ekranlarda boy göstermiştir. Yakışıklı ve başarılı oyuncunun dizide rol aldığı bölüm başı ücret ise yaklaşık 40.000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu kazançları yüksek olan oyunculardan birisidir. 

Cihat Süvarioğlu Kazancı

Ramazan bekar bir gençtir. Gülşah ile Hüseyin’in oğludur. Eski belediye Başkan‘ının kızı olan Asuman ‘a aşıktır. Cihat Süvarioğlu son dönemde birçok internet dizisinde yer almıştır. Yer aldığı bazı projeler şunlardır; Yarım Kalan Aşklar, Hakan Muhafız, Ölene Kadar ‘dır. Ölene Kadar dizisinde Osman karakterini canlandırmıştır. Cihat Süvarioğlu 1990 doğumlu ve 31 yaşındadır. Oyuncunun bu dizide oynadığı bölüm başı aldığı ücret ise yaklaşık 20.000 TL’dir. Gönül Dağı dizisi oyuncu maaşları ile ilgili tüm ayrıntılar yazımızda.

Ege Aydan Kazancı

Celal Bey Belediye Başkanıdır. Aynı zamanda Asuman’ın da babasıdır. Son olarak Keşke Hiç Büyümedik dizisinde Hulüsi karakterini canlandırmıştır. 15 Haziran 1958 Ankara doğumludur. Son dönemlerde Savaşçı ve Kördüğüm dizilerinde rol alsa da Asmalı Konak dizisinde hayat verdiği Yaman karakteri ile tanınmıştır. Başarılı oyuncunun dizide oynadığı bölüm başı ücret ise yaklaşık 25000 TL’dir.

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Maaşları

Son zamanların en popüler dizilerinden birisi olan Gönül Dağı dizisi oyuncu maaşları ile de gündemde. Başarılı dizinin oyuncularının ne kadar kazandığını yazımızda ayrıntılı olarak bulabilirsiniz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Memur ve Emeklilere Büyük Müjde! %3 Refah Payı Sevindirecek! Asker ve Polislere AyrıcalıkÖnceki Haber

Memur ve Emeklilere Büyük Müjde! %3 Refa...

Berdan Mardini Son Hali Şaşırttı! İnanılmaz Değişim!Sonraki Haber

Berdan Mardini Son Hali Şaşırttı! İnanıl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar