Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Ferdi Tayfur Son Hali Yürekleri Sızlattı! Efsane Şarkıcının Son Hali Hayranlarını Üzdü!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ferdi Tayfur Son Hali Yürekleri Sızlattı! Efsane Şarkıcının Son Hali Hayranlarını Üzdü!
Abone ol
Ferdi Tayfur Son Hali Yürekleri Sızlattı! Efsane Şarkıcının Son Hali Hayranlarını Üzdü!
Ferdi Tayfur Son Hali Ferdi Tayfur son hali ile kendisine hayran olan büyük bir kesimi üzdü. Ferdi Tayfur son durumu uzun süre sosyal medyada değerlendirildi. Eski günlerinin özlemi böylelikle bir kez daha dile getirildi.Türkiye’nin ünlü sanatçısı Ferdi Tayfur, 15 Kasım 1945 tarihinden Adana’da dünyaya gelmiştir. Toplamda dokuz kez Altın Plak Ödülü kazanan ünlü sanatçı aynı zamanda sinema filmlerinde de görev almıştır.Tamamen kendi yazdığı şarkılarla Türkiye’de ani bir şekilde ünlenmiştir. Yaklaşık 30’dan fazla albümü ve yaklaşık 30 kadar film yapan ünlü sanatçı Ferdi Tayfur, 1982 senesinde ise kendi adına plakçılık şirketi kurmuş, ardından da inşaat şirketiyle ilgilenmeye başlamıştır.

Ferdi Tayfur son hali

Üvey babasının sürekli olarak kendisine karşı çıkmasından dolayı İstanbul’a gelip Lunapark Gazinosu’nda çalışmaya başlar ve burada Nurten İnnap’a sürekli olarak bağlama çalmaya başlar. Ardından Leyla adlı gelişmiş ilk plağını doldurur ve bu plağından o zamanın parası ile 500 TL kazanır.Tüm bu kasetlerin yanı sıra konserler de veren Ferdi Tayfur. 1993 yılında İstanbul’da bulunan Gülhane Parkı’nda verdiği konsere 200 bu kişi katılmış ve rekor kırılmıştır.

Ferdi Tayfur son durumu

Ünlü sanatçının henüz genç yaştayken birliktelik yaşamış olduğu bir kadından Timur adını verdikleri bir oğlu bulunmaktadır. Resmi olarak nikâhlı ve Ferdi Tayfur’un ilk, tek eşi olan Zeliha Hanım’dan tam iki tane kızı olmuştur.Yaklaşık olarak 30 senedir birlikte yaşadığı ve 2007 senesinde ayrıldığı ünlü sinema oyuncusu Necla Nazır’dan bir tane kızı bulunuyor.Necla Nazır ile beraber iken ilişki yaşadığı Habibe Ümyani Demir adlı kişiden ise Ferdi Taha adında bir erkek çocuğu vardır.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Atilla Taş Son Hali Şaşırttı! Her Şeyden Elini Eteğini Çekmiş!Önceki Haber

Atilla Taş Son Hali Şaşırttı! Her Şeyden...

Orhan Gencebay Son Hali Şaşırttı! Görenler Çok ÜzüldüSonraki Haber

Orhan Gencebay Son Hali Şaşırttı! Görenl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar