Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Emekli Maaşlarının Ne Kadar Olacağını Ağzından Kaçırdı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Emekli Maaşlarının Ne Kadar Olacağını Ağzından Kaçırdı!
Abone ol
Emekli Maaşlarının Ne Kadar Olacağını Ağzından Kaçırdı!
Emekli maaşlarının ne kadar Emekli maaşlarının ne kadar olacağını yapmış olduğu yayında ağzından kaçındı. Asgari ücret ile ilgil yapmış olduğu tahmin tam isabet bir şekilde sonuçlanan Cem Küçük kendi programıda emeklilere yapılacak olan zammı ağzından kaçırdı. Ne kadar zam yapılacağı ile ilgili umutlu bir bekleyiş bilindiği üzere sürüyor.Emeklilerin yaşanan ekonomik krize dayanacak güçlerinin kalmadığı ve yeni bir maaş zammı olacağı artık herkes tarafından biliniyor. Bu sebeple hükümete yakın kişilere gözler çevrilmiş durumda. Asgari ücretle ilgili yapmış olduğu tahmin tam anlamıyla isabetli olan Cem Küçük zammın tam olarak ne kadar olacağını net bir şekilde bildirdi. Miktarın ne kadar olduğunu belirtmeden önce İNG bankası tarafından emeklilere özel olarak düzenlenmiş kampanyanın detaylarından bahsedelim. Daha sonrasında yazımız içerisinde zammın tam olarak ne kadar olacağını sizlere açıklayacağız.

ING Bank'tan Emeklilere Haber Var

Özel bankalar arasında birçok kampanya ve promosyon gibi uygulamalar açıklayan ING Bank'tan yeni bir promosyon ödemesi duyurusu geldi. 1.000 TL'ye kadar promosyon verileceği açıklanan duyuruda birçok ayrıntıda ifade edildi.

Emekli Vatandaşlara İlaç Gibi Gelecek

Geçim derdinin her geçen gün artmasından dolayı sıkıntı çeken emekli vatandaşlara; ING Bank tarafından promosyon verileceğinin duyulması emekli vatandaşlara ilaç gibi geldi. Alınan maaş tutarına göre değişen promosyon ödemelerinin alınması için sadece 3 yıllık bir onay verilmesi yeterlidir. ING Bank'ın var olan emekli müşterileri ve yeni katılmayı düşünen emekli vatandaşların yararlanacağı bu promosyon ücretinin ödenecek tutarları da duyuruda açıklandı.Emekli aylığı 1.500 TL'nin altında olan emekli vatandaşlar 675 TL promosyon ödemesi alacaktır. Diğer grupta bulunan emekliler içinde aylığı 1.500 TL olan ve 2.500 TL'ye ulaşan vatandaşlar ise 850 TL promosyon ödemesi alacağı ifade edildi. Son grupta ise emekli aylığı 2.500 TL ve üzeri olanların alacağı promosyon ödemesi tutarı 1.000 TL olacağı duyuruda ayrıntılı bir şekilde açıklandı.

Ek Koşul Bulunmuyor

ING Bank'ın promosyon ödemesinden faydalanmak isteyen vatandaşların sadece 3 yıllığına aylığını bankadan alacağına dair onay vermesi yeterlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterileri bütün işlemlerini ING Bank şubeleri ya da telefon sistemi üzerinden bankacılık işlemleriyle çok kolay bir şekilde yapılır. Kampanya ile ilgili her türlü değişim ve iptal gibi kararlar ING Bank tarafından uygulamaya geçirilir.

Emekli maaşlarının ne kadar

Cem küçük tarafından yapılan ve yönetilen programda emekli maaşları konusu açıldı. Emekli maaşlarının ne kadar artacak sorusu bilindiği üzere merak ediliyordu. Yapılacak olan zammın enflasyon farkından dolayı %15 altında olma ihtimalinin bulunmadığı ve bununla birlikte yapılacak bir seyyanen zammın olacağını da belirten Küçük milyonlarca vatandaşın Emekli maaşlarının ne kadar olacak şeklindeki sorusuna kısmen de olsa sevap vermiş oldu.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yargı Dizisi Komiseri Eren Gerçek Hayattaki Eşi Bakın Kim?Önceki Haber

Yargı Dizisi Komiseri Eren Gerçek Hayatt...

Mirkelam Son Hali Herkesi Üzdü! Bir Zamanların Büyük Yıldızıydı!Sonraki Haber

Mirkelam Son Hali Herkesi Üzdü! Bir Zama...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar