Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Abone ol
Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Camdaki Kız Dizisi oyuncu maaşları Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Maaşları  merak edilen konulardan birisidir. Yazar Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesini konu alan Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü ve başarılı isimler yer almaktadır. Nalan ve Sedat geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da kısa bir zaman sonra hayatları derin bir karanlığa gömülecektir. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin yer aldığı kadronun oyuncuları ne kadar ücret alıyor? Onları sizler için araştırdık ve haberimizde derledik.

Selma Ergeç Maaşı

Rafet Koroğlu’nun göz bebeği olan Selen şirkette Rafet’in Muzo’dan sonra en güvendiği isimdir. Güler yüzlü hayata pozitif bakmayı başarabilmiş başarılı ve tuttuğunu koparan bir kızdır. Şirketin tüm sıkıntılı işleriyle Selen ilgilenmektedir. Oynadığı bu karakterle bölüm başı kazandı ücreti 40.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Nihal Menzil Maaşı

Nalan’ın bakıcısı ve evlerinin hizmetçisidir. Uzun yıllardır Feride ve Adil’in evlerinde çalışan Hafize ailenin tüm sırlarına hakimdir. Ancak o kendisini Nalan’a adadığı onu kendi evladı gibi gördüğü için hayattan tek isteği Nalan mutluluğudur. Usta oyuncuların aldığı ücret ise bölüm başı 15.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Maaşları ile ilgili bilgiler yazımızda bulunmaktadır.

Hande Ataizi Maaşı

Canan Sedat’ın sevgilisidir. Yıllarda Canan ile Sedat’ın gizli ilişkisi vardır. Canan hayata oldukça pozitif bakmayı başarabilen neşeli bir kadındır. Evli ve iki çocuk annesi olan Canan güçlü bir iş adamı olan babasının gözbebeğidir. Başarılı oyuncu Hande Ataizi’nin bu diziden bölüm başına kazandığı ücret ise 35.000 TL olarak bilinmektedir.

Tamer Levent Maaşı

Camdaki Kız Dizisi oyuncu maaşlarıRafet zengin bir iş adamıdır. Ama bu günlere baba parasıyla değil çalışarak gelmiştir. Çok parası olsa da savurganlığı sevmez. Aynı zamanda fakirlerin de Rafet babası olmayı bilmiştir. Oğlu Sedat’ı bir türlü kendi isteğini gibi yetiştirememiştir. Ama kızı Selen’den çok memnundur. Rafet’in bir de Muzo isminde psikolojik sorunları olan bir oğlu vardır. Usta oyuncunun bu karakterle bölüm başı aldığı ücret ise 50.000 TL olarak bilinmektedir. Camdaki Kız Dizisi oyuncu maaşları noktasında ciddi kazancı olan oyuncular arasında bulunmaktadır.

Hamza Yazıcı  Maaşı

Camdaki Kız Dizisi oyuncu maaşlarıTako Rafet’in sağ koludur. Boyu kısa olduğu için her zaman olduğu gibi şimdi de güçlünün olmayı tercih eden Rafet’in sözünden hiç çıkmayan bir adamdır. Görünüşüne çok önem vermektedir. Rafet’in benim evimde israf olmayacak sözüne sadık bir çalışandır. Evdeki her şeyi kontrolü yapar, hiçbir şeyin çöpe girmesine izin vermez. Hamza Yazıcı’nın bu rol ile aldığı bölüm başı ücret ise bölüm başı 20.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Burcu Biricik Maaşı

Camdaki Kız Dizisi oyuncu maaşlarıNalan emekli Vali Adil Bey’in dünyalar güzeli kızı olan Nalan oldukça sıcakkanlı, vicdanlı ve merhametli bir kızdır. Emekli bir edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek evladı olan Nalan iyi okullardan mezun olsa da hayatın hep annesi yönetmiştir. Neyi ne kadar yiyeceğini ne giyeceğini işe nerden gidip nereden geleceğini her şeyi annesi bilir ve öğretmektedir. Annesinin namus kaygısı nedeniyle bu zamana kadar hiç erkek arkadaşı olmamış hatta bir erkeğin eli elime değmemiştir. Nalan şimdilerde Koroğlu şirketler grubunda mimar olarak çalışmış Sedat’la ilişkisi vardır. Dizinin başrol oyuncusu olan Burcu Biricik’in kazandığı ücret ise bölüm başı 65.000 TL olarak tahmin edilmektedir. Camdaki Kız Dizisi Oyuncu kazançları merak edilen konulardandır.

Tuğrul Yürek Maaşı

Levent Selen’in çok sevdiği eşidir. Levent zengin bir aileden gelse de babası son yıllarda şirketi batırmış ve piyasadan silinmiştir. Koroğlu şirketinde genel müdür düzeyinde eşiyle birlikte canını dişine takıp çalışmaktadır. Ancak kayınbabası Rafet’e hala yaranamamaktadır. Oyuncunun bu karakterle bölüm başı aldığı ücret ise 30.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Devrim Yakut Maaşı

Rafet’in eşi olan Gülcihan Sedat’ın annesidir. Aslında Gülcihan aşiret kızıdır. Evlenmeden önce güçlü bir kadın olsa da evlendikten sonra basit ve korkak bir kadına dönüşmüştür. Oğlu Sedat’ı özen ile yetiştirsen de kocası Rafet hiçbir zaman Sedat’ı kendine layık bir evlat olarak görmemiştir. Başarılı oyuncunun bölüm başı aldığı ücret işte 50.000 TL olarak bilinmektedir.

Şerif Erol  Maaşı

Adil Nalan’ın babasıdır. Vali olarak koca şehirleri hükmetmiş ama evdeki karısı Feride’ye hükmedememiştir. Kızı Nalan ile çok iyi geçinen Adil aslına görev yaptığı tüm şekillerde dürüstlüğü ve çalışkanlığı ile de sevilen bir adamdır. Tek kusuru Feride’nin Nalan’a baskı yapmasına engel olmamasıdır. Sanatçı ruhlu naif bir adamdır. Oyuncunun aldığı ücret ise bölüm başı 45.000 TL olarak bilinmektedir.

Merve Polat Maaşı

Billur Nalan’ı arkadaşıdır. Koroğlu şirketinde iç mimar olarak çalışan Billur hayatı ve kalıpları sorgulayabilen bir kızdır. Billur birçok açıdan Nalan’ın tam tersi bir karaktere sahiptir. Bu zıtlık ise Nalan ve Billur’u bir araya getirmiştir. Erkeklerle kolayca ilişki kurabilen namusun bacak arasında olmadığını inanmaktadır. Her hafta sevgili değiştirmektedir. Oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 15.000 TL olarak bilinmektedir. Camdaki Kız Dizisi Oyuncu kazançları ne kadar?

Feyyaz Şerifoğlu Maaşı

Nalan ve babasının zoruyla evlenen Sedat, Koroğlu ailesinin bir işe yaramayan şımarık oğlu olarak tanınmaktadır. Aslında annesi tarafından özenle yetiştirilen Sedat’ın en büyük problemi babasına kendisini kanıtlayamamaktır. Özünde iyi kalpli sevgi dolu birisi olan Sedat babasının baskısından bunalmıştır. Sedat babasından gizli spor arabalara binmekte birçok gereksiz harcama yapmaktadır. Sedat’ın ayrıca Canan isminde evli bir kadınla ilişkisi vardır. Oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise 50.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Feri Baycu Güler Maaşı

Dedikoducu bir kadın olan Döndü Koroğlu konağının baş hizmetcisidir. Aynı zamanda Gülcihan’ın aşiretindendir. Neşeli ve komik bir tip canlandıran Feri Baycu Güler’in aldığı ücret ise bölüm başı 10.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Nur Sürer Maaşı

Feride emekli bir edebiyat öğretmenidir. Ablası Sema tecavüze uğramış ve ölmüştür. Bu nedenle de namus meselesi tramvaya dönüşmüş ve bu travma hem Nalan’ın hem de Feride’nin hayatını derinden etkilemiştir. Feride de temiz ve sağlıklı olma takıntısı vardır. Titiz ve baskıcı bir kadın olan Feride bir kızını kaybettiği için küçük kızı Nalan’a düşkündür. Başarılı oyuncunun aldığı ücreti bölüm başı 45.000 TL olarak tahmin edilmektedir.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Maaşları

Camdaki Kız Dizisi oyuncu kazançları uzun süredir ekranlarda izlediğimiz beğenilen dizinin oyuncuları ne kadar kazanıyor? Bu sorunun yanıtını ayrıntılı bir şekilde yazımızda açıklamaya çalıştık. Bilgiler çeşitli hesapların takip edilmesi sonucunda belirtilmiş rakamlardır. 

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mustafa Topaloğlu Son Hali Yürekleri Param Parça Etti!Önceki Haber

Mustafa Topaloğlu Son Hali Yürekleri Par...

Semra Sezer Görenleri Şaşkına Uğrattı! Eski First Lady İnanılmaz Son Hali!Sonraki Haber

Semra Sezer Görenleri Şaşkına Uğrattı! E...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar