Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Asgari Ücretin 4250 TL Olacağını Bilen Kişi Emekli ve Memur Maaşları İçin Gelecek Zammı Açıkladı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Asgari Ücretin 4250 TL Olacağını Bilen Kişi Emekli ve Memur Maaşları İçin Gelecek Zammı Açıkladı!
Abone ol
Asgari Ücretin 4250 TL Olacağını Bilen Kişi Emekli ve Memur Maaşları İçin Gelecek Zammı Açıkladı!
Asgari ücretin 4250 TL olacağını bundan günler öncesinden söyleyen kişi emekli ve memur maaşları ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamayla bir anda gözleri üzerine çevirmeyi başaran sosyal medyada bulunan gizemli kişi almış olduğu istihbarat neticesinde emekli ve memur maaş zammı le ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

Emekli ve Memur Maaşları

Emekli ve Memur Maaşları4250 TL için kesin bir dile konuşan sosyal medya da bulunan gizemli hesap emeklilerin ve memurların maaşlarının enflasyon farkı ile birlikte %25 artacağı iddiasında bulundu. Yapış olduğu açıklamaların birçoğunun doğru çıktığı görülen kişinin bu rakamları tahminen söylediği tahmin ediliyor. Ayrıca emekliler için bir sevindirici haber de İNG bankasından geldi. Oldukça özel miktarlarda emeklilere promosyon vereceğini duyuran banka açıkladığı rakamlarla büyük alkış topladı. Emekli ve Memur Maaşları öncesinde bankadadan gelen bu açıklamalar da oldukça sevindirdi.ING duyurdu. Emekliler İçin Nakit Kampanyası... ING, kampanyanın detaylarını resmi internet sitesinde duyurdu. ING'den maaş alan emekliler için 1750 TL'ye varan ek koşulsuz nakit promosyon seçenekleri. Ayrıca ING Bank'ta yıllık ödeme yapan müşterilerimize %1,55 ve üzeri faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyoruz.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde;

Aylık toplam gelir / aylık tutar, 1.200 TL - 1500 TL (1.500 TL hariç), 1.500 TL ~ 2.500 TL (2.500 TL hariç) 1.500 TL, 2.500 TL'den 1.750 TL nakit promosyon ödemesi alabilirsiniz.Kampanyadan, bankamızdan 3 yıl süreyle emekli maaşını kesen ve nakit destek almayı taahhüt eden mevcut ve yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Reklam ödemelerinden yararlanacak herhangi bir ürün şartı bulunmamaktadır.Promosyon sözleşmesinin imzalanmasından sonra herhangi bir şart aranmaksızın; 1500TL'ye aylık 1.200TL ile 2500TL arası aylık gelir, 1.500TL, 2500TL ve üzeri için 1.750TL.Bu promosyon, 2 Kasım 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri ??arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu süreler dışında promosyon alan müşteriler promosyondan yararlanamayacaktır.ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubesi'nden para çekme başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanızdan birden fazla emekli maaşı alıyorsanız, ödenen ulaşım tutarı toplam maaşınız dikkate alınarak hesaplanacak ve bir kerelik ulaşım ödemesi olacaktır.Nakit promosyonlar 3 yıllık peşin ödemelidir ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı, nakit promosyonun hesabınıza ödendiği tarihe bağlıdır. Nakit desteği ödedikten sonraki üç yıllık sözleşme süresi içinde geliriniz/aylık geliriniz artarsa, herhangi bir ek ödenek ödemezsiniz.Üç yıllık yükümlülüğü ihlal etmeniz durumunda, her bir limit için ödediğiniz promosyon ücreti, kalan süre dikkate alınarak iade edilecektir. Aynı vakitte birden çok ek promosyon kullanamazsınız. ING, belirtilen hizmeti durdurma veya şartları değiştirme hakkını saklı tutar. 1 Mart 2020 tarihinden sonra Banka'da yer alan, kampanyalardan yararlanan veya ek kampanya talep eden müşteriler, ikinci tur fonlamadan 1.750 TL'ye kadar para kazanacak.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Squid Game Oyuncu Maaşları 2022Önceki Haber

Squid Game Oyuncu Maaşları 2022

Kurtlar Vadisi Abdulhey Son Hali Çok Şaşırttı! Bambaşka Birisi OlmuşSonraki Haber

Kurtlar Vadisi Abdulhey Son Hali Çok Şaş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar