Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları 2021
Abone ol
Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları 2021

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları ; Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Arka Sokaklar dizisi 15. sezonda olmasına rağmen Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi oyuncularının ne kadar maaş aldıkları merak konusu oldu. Arka Sokaklar dizisindeki oyuncuların maaşlarını haberimizde sizler için derledik.

Alp Korkmaz (Ali) Maaşı

Alp Korkmaz yani Ali 2006 yılında ülkemize dönen oyuncu döndüğü yıl Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Oyuncumuzun ilk ve tek dizisi Arka Sokaklardır. 15 yıldır başrollerinden olan Ali karakteri Arka Sokakların ilk kadroya giren oyuncular arasındadır. Rıza babanın kızı Pınar ile evlidir. Ekipte keskin nişancı görevini üstlenmektedir. Oyuncunun aldığı miktar ise yaklaşık 50.000 TL’dir.

Onur Bay (Tekin) Maaşı

Onur Bay yani Tekin çocuk yaşta dizi kadrosuna giren Onur bay şimdi ise 25 yaşındadır. Çocuk yaşta diziye girmesine rağmen çok iyi iş başarmıştır. Onur Bay Çakallarla Dans isimli filmde rol almıştır. Hüsnü Çobanın oğlu rolünde diziye girmiştir. Genç oyuncunun bölüm başı aldığı miktar ise yaklaşık 25.000 TL’dir. Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları noktasında önemli bir ücret almaktadır.

İlker İnanoğlu (Engin) Maaşı

İlker İnanoğlu yani Engin diziye 2007 yılında girmiştir. 3 yıl sonra 2010 yılında diziden ayrılmıştır. Başarılı oyuncu daha sonra 2011 ve 2015 yıllarında diziye tekrar dahil olmuş ve tekrar diziden ayrılmıştır. En son 2018 yılında diziye tekrar katılan İlker İnanoğlu günümüze kadar halen dizede rol almaktadır. Engin emniyet müdürüdür. Başarılı oyuncunun bu diziden aldığı miktar ise yaklaşık 70.000 TL’dir.

Merve Oflaz (Bahar) Maaşı

Merve Oflaz yani Bahar daha önce Survivor yarışmasında adını duyuran Merve Oflaz bir dönem Not Defteri ve Kertenkele gibi yapımlarda da oynamıştır. Güzel oyuncu daha sonra 2017 yılında Arka Sokaklar kadrosuna katılmıştır. Bu dizide bahar karakterini canlandırmaktadır. Güzel oyuncunu bu diziden aldığı miktar ise yaklaşık 50.000 TL’dir.

Yiğitcan Ergin (Cemal) Maaşı

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları ; Yiğitcan Ergin yani Cemal 29 yaşındaki oyuncu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2019 yılında Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Yiğitcan Ergin dizide konser yardımcısı olarak rol almaktadır. Oyuncunu bu dizeden aldığı miktar ise yaklaşık 50.000 TL’dir.

Zafer Ergin (Rıza Baba) Maaşı

Zafer Ergin yani Rıza Baba 79 yaşındaki oyuncu daha öncelerden Kurtlar Vadisi dizisinde rol almış ve ünlenmiştir. 2006 yılında baş rol olarak başladığı Arka Sokaklar dizisinde 15 yıldır rol almaktadır. Dizide Rıza Soylu ’ya hayat vermektedir. Rıza Soylu ekibin başındaki kişidir ve tüm ekip onu babası olarak gördüğü için ona Rıza baba der. Usta oyuncunun bölüm başı aldığı ücret ise yaklaşık 120.000 TL’dir.

Nazlı Tosunoğlu (Nazike) Maaşı

Nazlı Tosunoğlu yani Nazike 57 yaşındaki oyuncu 1964 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Birçok sinema ve televizyon dizinde rol almıştır. 2009 yılında Arka Sokaklar dizisine dahil olan oyuncu Nazike karakterini canlandırmaktadır. Hüsnü Çobanın vefat eden eşi Suatın teyzesidir. Hüsnü Çobanın çocuklarına yıllardır o bakmaktadır. Oyuncunun bölüm başı aldığı miktar ise yaklaşık 40.000 TL’dir.

Şevket Çoruh (Mesut) Maaşı

Şevket Çoruh yani Mesut 15 yıldır bu dizide Mesut karakterine hayat veren başarılı oyuncunun canlandırdığı karakter sinirli, asabi olduğu kadar da merhametlidir. Mesut aynı zamanda ekibe ilk gelen isimlerden birisidir. Şevket Çoruh bu dizi dışında İnşaat, Çakallarla Dans, Sevda Kondu gibi yapımlarda da yer almıştır. Başarılı oyuncunun bu diziden aldığı miktar ise yaklaşık 80.000 TL’dir. Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları olarak yüksek maaş alan bir oyuncudur.

Ela Yörüklü (Ezgi) Maaşı

Ela Yörüklü yani Ezgi Genç oyuncu 1998 yılında Bursa da doğmuştur. Kamera karşına ilk defa 2018 yılında Kalk Gidelim dizisiyle geçen oyuncu şimdiler Arka Sokaklar dizindeki Ezgi karakterine hayat vermektedir. Dizide komiser yardımcısıdır. Genç oyuncunun aldığı miktar ise yaklaşık 45.000 TL’dir.

Kerimhan Duman (Tunç) Maaşı

Kerimhan Duman yani Tunç çok küçük yaşta dizinin kadrosuna katılmış ve dizide Mesut komiserin oğluna hayat vermektedir. Başarılı oyuncu daha öncesinde Kara Para Aşk dizisinde de oynamıştır. 1996 tarihinde doğmuştur. 15 yıldır Arka Sokaklar dizinde hayat verdiği Tunç karakteri ile tanınmaktadır. Oyuncunu bu diziden bölüm başı aldığı miktar ise yaklaşık 25.000 TL’dir.

Oya Okar (Selin) Maaşı

Oya Okar yani Selin bu dizi sayesinde kariyerindeki çıkışı yakalamıştır. Selin daha önce narkotik şubede görev almış başarılı bir komiserdir. Aynı zamanda Mesut ile birliktedirler. Oya Okar dizeye 2015 yılında dahil olmuştur. Bu diziden önce Küçük Ağa, Doktorlar gibi yapımlarda da rol almıştır. Oyuncunun bölüm başı aldığı miktar ise yaklaşık 60.000TL’dir.

Özgür Ozan (Hüsnü) Maaşı

Özgür Ozan yani Hüsnü Çoban başarılı oyuncu dizeye 2006 yılında dahil olmuş ve oyuncu ününe ün katmıştır. Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları ; 15 yıldır dizinin başrolleri arasında yer alan oyuncu dizide Hüsnü Çoban karakterine hayat vermektedir. Hüsnü ’de Mesut gibi ekibe ilk dahil olanlardandır. Aynı zamanda şu an Baş komiserdir. Oyuncunun bölüm başına aldığı miktar ise yaklaşık 80.000 TL’dir.

Yüsra Geyik (Zeliş) Maaşı

Yüsra Geyik yani Zeliş 2006 yılında dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 15 yıldır dizide yer alan güzel oyuncu dizide Hüsnü Çobanın büyük kızı Zeliş karakterine hayat vermektedir. Zeliş şu anda başarılı bir gazetecidir. Güzel oyuncunun bölüm başına aldığı miktar ise yaklaşık 40.000TL’dir.

Ozan Çobanoğlu (Hakan) Maaşı

Ozan Çobanoğlu yani Hakan 1980 yılında Kars’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 2016 yılında Arka Sokaklar kadrosuna dahil olmuştur. Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları ; Dizide başarılı bir komiser olan Hakan’ ı canlandırmaktadır. Oyuncunun bölüm başı aldığı miktar ise yaklaşık 35.000 TL’dir. Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları son derece yüksektir.

Hülya Kalebayır (Ayla) Maaşı

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları ; Hülya Kalebayır yani Ayla 1968 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen oyuncu Rıza babanın eşine canlandırmaktadır. Dizide merhametli iyi kalpli bir insandır. Pınar’ın annesi Ali‘ nin de kayınvalidesidir. Daha önce birçok dizide de rol alan oyuncunun bu diziden aldığı miktar yaklaşık 35.000 TL’dir.

Elvan Dişli (Pınar) Maaşı

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları Elvan Dişli yani Pınar 2019 yılında kadrosuna katıldığı dizide Ali‘ nin eşi Rıza baba ve Ayla‘ nın kızı rolündedir. Oyuncu daha önce Benim Hala Umudum Var, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncunun bu diziden aldığı miktar ise yaklaşık 30.000 TL’dir.

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncu Maaşları her zaman merak edilen bir husus olmuştur. Yayınlandığı ilk günden bu yana yüksek ücret ödeyen ender dizilerden birisidir. Dizi uzun zaman olmasına rağmen gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dizi izleyicileri her bölümün gerçekten de oldukça heyecanı olduğunu ve her zaman için izlenebilirliğini koruduğunu belirtiyorlar. Her sezon dizinin final yapacağı belirtilse de dizi devam ediyor. Uzun zaman dizinin devam edeceği ve bir nevi televizyon kasiği olacağı da söyleniyor. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Üç Kuruş Dizisinden Sedat Peker Göndermesi!Önceki Haber

Üç Kuruş Dizisinden Sedat Peker Gönderme...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final Yapacak! Dev Bütçe Ayrıldı! Böyle Final EDHO’ya YakışırSonraki Haber

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar