Ankara
DOLAR13.5585
EURO15.3583
ALTIN786.04

Ankaralı Yasemin Son Hali Şaşırttı! Yeni Mesleğini de Duyanlar İnanamadı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ankaralı Yasemin Son Hali Şaşırttı! Yeni Mesleğini de Duyanlar İnanamadı!
Abone ol
Ankaralı Yasemin Son Hali Şaşırttı! Yeni Mesleğini de Duyanlar İnanamadı!
Ankaralı Yasemin son hali hayranları tarafından oldukça hayretle karşılandı. Uzun zamandır merak edilen yasemin ayrıca meslek değiştirdi.İlkokul yıllarını Ankara’da geçiren ünlü sanatçı Yasemin, bir süre babasının mesleğinden dolayı sürekli olarak şehir değiştirmek zorunda kaldı. Daha çok küçükken ilkokul dördüncü sınıfta, anne ve babasının boşanma kararı alması sonucu büyük üzüntü yaşadı. Baba hasretinden dolayı sürekli olarak ziyaret için yanına giden yasemin, zamanla okulundan kopmuş oldu.

Ankaralı Yasemin Kaç Yaşında

Ankaralı Yasemin son hali Ancak aradan kısa bir süre geçtikten sonra yarıda kalan okulu bitirme kararı alıp annesinin yayına geri döndü. Ortaokulu tamamen bitirene kadar annesi ile babası arasında düzenli olarak gidip gelen ünlü sanatçı Yasemin, yaşadığı maddi imkansızlıklar nedeniyle ortaokul sonrasında lise eğitimine devam edemedi. Baba hasretinden dolayı sürekli olarak ziyaret için yanına giden ünlü sanatçı Yasemin, aynı zamanda kardeşleri ve annesini de özlüyordu. Ünlü sanatçı Yasemin, kendi kararını net bir şekilde vermişti annesi ve kardeşleri ile kalacak, babasını ise yalnızca annesi izin verdiği sürece görebilecekti. Ankaralı Yasemin son hali ile hayranlarını şaşırttı.

Ankaralı Yasemin Kaç Çocuğu Var

Ünlü sanatçı Yasemin için fazlasıyla sürpriz olan müzik hayatı henüz 16 yaşında bir yakınının düğününde türkü söylemesi ile başladı. Tam bir sene boyunca düğünlerde türkü söyleyen ünlü sanatçı Yasemin, artık  yaptığı işten para kazanıyor ve ailesine maddi açıdan destek oluyordu.

Ankaralı Yasemin Son Hali

Ünlü sanatçı Yasemin, amatör kariyerinin ardından uzunca bir süre geçtikten sonra artık Tutku Müziğin önemli sanatçıları arasında yerini almış ve ilk albümü olan İbrahim Tatlıses ile Sezen Aksu’nun çıkarmış olduğu parçaların alay edildiği “bende isterem” adlı albümü piyasa sunmuştur. Sonrasında kendine bir menejer bulan ünlü sanatçı Yasemin, televizyon programlarına çıkmaya başlamıştır. Ankaralı Yasemin son hali ile gündeme düştü.

Ankaralı Yasemin Aslen Nereli

Çeşitli anlaşmazlıklar nedeniyle çalıştığı müzik dağıtım firmasından Emir Müzik'e geçen sevilen sanatçı Yasemin, 3 tane albüm çıkarır. Tanınan sanatçı Ankaralı Yasemin, müzikte elde ettiği başarısını 1988 yılının sonbaharında “Hop Dedik Abi” adı altında çıkardığı albümünde yakalar. Yaklaşık olarak 280 bin adet albüm satan ünlü sanatçı Yasemin, Emir Müzik ve önceden çalıştığı Tutku Müzik firmalarının eski albümlerinin kapaklarını değiştirip insanlara yeni ürünmüş gibi tekrardan piyasaya sunmasından dolayı sinirlenmiş ve yıllardır sürekli olarak birlikte olduğu Kenan Kaya ile kritik bir karar alır.

Ankaralı Yasemin

Şimdi albümlerinin tamamını kendileri yapacak ve dağıtım hizmeti vereceklerdir. 2000 yılında ünlü sanatçı Yasemin, Kenan Kaya ile birlikte prodüktörlük yapmaya başlar. Ankaralı Yasemin son hali ; Çeşitli olumsuzluklar nedeniyle Kenan Kaya ile yollarını ayıran ünlü sanatçı Ankaralı Yasemin, 2005 yılında Kenan Kaya ile yeniden bir ortaklık anlaşması yapar. Birkaç müziğin ardından önemli bir işe imza atarlar ve uzunca bir süre çalışmanın ardından “abim öpüversin seni” piyasaya sürmüştür Aynı zamanda bu yapım, ünlü sanatçı Yasemin’in piyasaya sürdüğü son müziği olmuştur.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Lütfü Elvan Veda Mesajı Ortaya Çıktı! Dikkat Çeken Erdoğan Detayı!Önceki Haber

Lütfü Elvan Veda Mesajı Ortaya Çıktı! Di...

Geçim Sıkıntısı Çekene Maddi Yardım Duyurusu 12 İlde Yapıldı! Başvurular E-Devlet Üzerinden Şimdilik Sadece 12 İlde!Sonraki Haber

Geçim Sıkıntısı Çekene Maddi Yardım Duyu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar